خرید ویلای فول امکانات 1000 متری در سرخاب تهراندشت

کرج / باغ ویلا در تهراندشت / باغ ویلا در سرخاب تهراندشت / هشتگرد /

خرید ویلای فول در سرخاب

اگر شما هم مثل بنده از اون آدمایی هستید که به شدت به داشتن یک باغچه کوچک برای خودتون علاقه مند هستند. باغچه ای که در تعطیلات و یا هر موقعی، بتوانند در آن کمی از زندگی شهری فاصله گرفته و در طبیعت زیبای غرق شوند ما این ویلا رو به شما معرفی می کنیم .

مشاورین ویلا رز همه روزه همه ساعت پاسخگوی شما هستند .

همه یا اغلب آدم ها به داشتن یک باغ کوچک بسیار علاقه مند هستند. زندگی امروز، زندگی شهری و آپارتمان نشینی است. همه ما روزهایی را به خاطر داریم که خانه ای با حیاط داشتیم. درختان سرسبز و باغچه ای کوچک که می توانست حال همه ما را خوب کند. امروزه در زندگی شهرنشینی این موضوع به فراموشی سپرده شده است. باغچه ای وجود ندارد و زندگی در یک چهاردیواری مختصر شده است.

امکانات رفاهی ویلا

ویلای زیبا معرفی شده مزیت های بسیاری دارد ، مثله چاه آب شخصی به علاوه اینکه سهمیه آب کشاورزی هم دارد .

سه خواب مستر

آشپزخانه فول  (کابینت، هود، گاز رومیزی، شیرآلات ، سینک ظرفشویی و…)

استخر روباز با تصفیه خانه

اتاق سرایداری ( رو به استخر نیست !)

سرویس مهمان

گرمایش از کف

واقع شده در بهترین منطقه سرخاب

کمی بیشتر درباره ویلای لوکس ما بدانید !

ویلای فول مشاورین املاک ایثارگران ( ویلا رز) در یکی از بینظیر ترین مناطق منطقه تهراندشت و سرخاب واقع شده است. اگر متمایل به خرید ویلا در این منطقه از حومه شهر تهران و کرج هستید، پیشنهاد می کنیم بررسی این ویلا را به هیچ وجه از دست ندهید!

این ویلا با توجه به قواره 1000 متری زمین آن و بر مناسب زمین، یکی از خوش ساخت ترین ویلاها در زمین 1000 متری است. از درب ورودی ویلا که وارد شوید، سمت راست سرایداری قرار گرفته است که تمامی امکانات مورد نیاز برای زندگی دائمی سرایدار را دارا می باشد.

از درب ورودی مسیری تا ساختمان ویلا قرار دارد که برای پارک شدن تعداد زیادی خودرو کاملا مناسب است. سمت راست و چپ این محوطه به شکل زیبایی فضاسازی شده است و شما فضای سبز بسیار خوبی را در اختیار خواهید داشت. ذات و نفس ویلا در محوطه آن نهفته است. محوطه سازی می تواند یک ویلا را تبدیل به بهشت کند.

وقتی از محوطه عبور نمودید، ساختمان ویلا را پیش روی خود خواهید دید که در یک طبقه و 170 متر طراحی شده است. این ساختمان چند پله از زمین بالاتر است. طراحی داخلی ویلا به شکلی انجام شده است که اولا کاملا مدرن باشد و دوما فضای کافی برای اسکان تعداد زیادی میهمان را در اختیار شما قرار دهد. فضای نشیمن بزرگ این ساختمان می تواند مکان مناسبی برای برگزاری میهمانی های خانوادگی و دوستانه شما باشد. در این ویلا سه اتاق خواب وجود دارد که هر سه اتاق خواب مستر هستند. منظور از اتاق خواب مستر، سرویس بهداشتی داخل اتاق خواب است که می تواند برای یک ویلا ضروری و مورد نیاز باشد.

همانطور ک در تصاویر فضای داخلی ویلا مشاهده می نمایید، آشپزخانه این ویلا بصورت جزیره ای و به شکل کاملا مدرن کار شده است. جزیره ای بودن آشپزخانه در خانه های مدرن، امروزه بصورت یک ضرورت در آمده است. گرداگرد این آشپزخانه؛کابینت ها قرار گرفته اند و تمامی تسهیلات یک ویلا نظیر گاز رومیزی و هود نیز در آشپزخانه تعبیه شده اند.

سمت چپ ساختمان، جایی است که در آن استخر روباز ویلا قرار گرفته است. استخرهای روباز، چنان نشاطی را در تابستان به شما هدیه خواهند داد که باور نخواهید کرد. به این فکر کنید که تعطیلات را به همراه خانواده و یا دوستان مشغول استفاده از استخر و آفتاب گرفتن هستید. آن هم در یک باغ سرسبز!

نکته آنکه هم از کنار ساختمان و هم از درون ساختمان به استخر مسیر وجود دارد و می توان از هر دو مسیر به استخر رسید. ویلاهای تهراندشت و بویژه منطقه سرخاب، به استخرهای روباز خود شهره اند. چرا که طی ماههای زیادی از سال می توان از این استخر ها استفاده نمود و این به دلیل آفتاب مناسب تهراندشت است.

واقعا چرا سرخاب ؟

منطقه تهراندشت، به دلیل قرار گرفتن در پای کوه البرز، از سطح آب بسیار بالایی برخوردار است. به نحوی که می توان همواره استخری پر از آب زلال و تمیز داشت. لازم است بدانید که برای این استخر تصفیه خانه نیز تدارک دیده شده است و این در زمانی که تعداد زیادی میهمان دارید، یک نکته ضروری است.

منطقه تهراندشت، از دیرباز به دلیل وجود آب فراوان، به منطقه ای سرسبز با باغات و مثمر ثمر میوه مشهور بوده است. به جرات می توان گفت، کمترین منطقه ای در اطراف شهر تهران به لحاظ کیفیت آب و در دسترس بودن آن، با منطقه تهراندشت و بویژه سرخاب برابری می کند.

0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )

مرتبط نوشته ها

نوشته‌ی بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویلا زیر قیمت فروش فوری