خرید ویلا در آران

ویلاهای اران از قیمت‌های مناسب و ارزانی برخوردار هستند و آران منطقه مناسب سرمایه گذاری است ، زیرا یک منطقه در حال توسعه و رو به رشد است که می‌توانید به آن به چشم تفریح و سرمایه گذاری نگاه کنید و با یک تیر دو نشان بزنید.

خرید ویلا در آران

اگر قصد خرید ویلا در آران تهراندشت را دارید جای درستی آمدید ، روستای آران از توابع شهرستان ساوجبلاغ است و از دیگر روستا هایی است که ویلا سازی در آن چند سالی است باب شده و هنوز مانند سرخاب و دیگر روستاهایی که در این منطقه که شهرک‌های ویلایی بسیاری در آن قرار دارند ، طبیعت بکر و سرسبز و قیمت مناسب زمین‌های این منطقه باعث شده تا آران طرفداران خاص خود را داشته باشد ، آران یکی دیگر از مناطق ویلایی نزدیک تهران است که می‌توانید در آن ویلا داشته باشید ، همچنین اگر می‌خواهید می‌توانید اطلاعات جامع‌تری از این منطقه‌ها بدست بیاورید ما در مقاله زیر همه چیز را راجب مناطق ویلایی اطراف تهران گفته ایم :

خرید ویلا اطراف تهران

اگر بخواهیم تهراندشت را منطقه‌بندی کنیم آران را می‌توان منطقه 3 دانست یا به عبارت دیگر 1 لِول از مناطق اول تهراندشت یعنی پس از سرخاب و سعیدآبادپایین تر است، آران در پایین دست سرخاب قرار دارد و برای رسیدن به آران می‌توانید از دو مسیر حرکت کنید :

  1. از طریق خیابان تهران : خیابان تهران را تا انتها طی کنید (تقریبا 3 کیلومتر) تا به دو راهی آران – احمد آباد برسید که تابلوی زیر در آن قابل مشاهده است (این عکس مربوط زمستان سال 99 است) ، سمت چپ شما را به اران می رساند.
  2. از طریق سرخاب : اگر در سرخاب قرار دارید و می‌خواهید به آران بروید ، پس از پل سرخاب به سمت راست بپیچید و مستقیم برانید و پس از تقریبا 2 کیلومتر به یک دو راهی می‌رسید که یکی به سمت خیابان (مظفر) و دیگری به آران می‌رود.

قیمت زمین در آران

بهترین جای آران برای خرید ویلا

از بهترین مناطق آران برای خرید ویلا می‌توان به خیابان شیرازی و بلوار کشاورز اشاره کرد ، که خیابان‌هایی معروف و سرسبز هستند.

خب اگر می‌خواهید اطلاعات دقیق‌تری از آران بدست بیاورید و تمام مناطق ویلایی و بافت آن را بشناسید مقاله زیر را بخوانید ک

آران کجاست ؟

ما در پستی که در بالا گفتیم درباره آران و ویژگی‌های آن صحبت کرده‌ایم و سعی کرده‌ایم تمام موارد را پوشش دهیم تا بتوانید به با خیال راحت‌تر و چشم باز تر خرید باغ ویلا یا زمین در آران را انجام دهیم.

همیشه همراه شما هستیم

ویلارز