احمد آباد تهراندشت کجاست ؟

احمد آباد تهراندشت کجاست

دسترسی سریع به عناوین

فهرست مطالب
1/5 - (1 امتیاز)

احمد آباد تهراندشت کجاست ؟

احمد آباد از روستا‌های منطقه تهراندشت است که در 9 کیلومتری از ابتدای ورودی تهراندشت (پمپ بنزین تهراندشت) و 20 کیلومتری غرب کرج واقع شده است و جز ساوجبلاغ کرج است. برای رفتن به احمد آباد باید در جاده قدیم هشتگرد دور بزنید و وارد خیابان تهراندشت بشوید و بعد از میدان ایران فریمکو در دوراهی سرخاب سعید آباد به سمت راست (سعیدآباد) دور بزنید تا به خیابان تهران برسید و 5 کیلومتر به مسیر خود ادامه دهید تا به احمدآباد برسید.  احمد آباد از روستاهای خوش آب و هوای منطقه ساوجبلاغ است که باغستان کارینا نیز در همین منطقه (ابتدای جاده احمد آباد) واقع شده است.

ورودی احمد آباد ( دو راهی احمدآباد - آران) از خیابان تهران
ورودی احمد آباد ( دو راهی احمدآباد – آران) از خیابان تهران

آیا در احمدآباد ویلا بخریم ؟

احمد‌آباد جز مناطق خوب تهراندشت است ، البته سرخاب و سعیدآباد مناطق بهتری هستند ، اما به نسبت سایر منطقه‌ها مناسب است ، سرمایه گذاری در احمدآباد تهراندشت بسیار مناسب خواهد بود ، روستای احمد‌اباد دارای باغ‌های میوه فراوان هست و از ییلاقات خوب کرج است .

خرید ویلا در احمدآباد تهراندشت

احمد آباد در پایین دست سرخاب و سعید آباد قرار گرفته است و در همسایگی روستا‌های سرخاب ، سعیدآباد ، نمکلان ، قاسم‌اباد آقا ، اران و حاجی آباد است  ، که می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

معرفی احمد آباد تهراندشت
معرفی احمد آباد تهراندشت

تهراندشت ، منطقه‌ای مستعد سرمایه گذاری با خرید و فروش‌های دائمی و همیشگی است و تمام روستاهایی که در آن واقع شده است همیشه دارای مشتری است ، احمدآباد نیز از این قاعده مستثنی نیست و می توانید در این روستا املاک مناسبی تهیه کنید ، یک منطقه بسیار عالی برای سرمایه گذاری در املاک اطراف تهران ، اگر اهل تهران و کرج هستید حتما به این منطقه بیایید و از زیبایی‌های آن دیدن کنید ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا خرید خوبی داشته باشید ، کاملترین فایلینگ ملکی در منطقه تهراندشت و احمدآباد باعث شده تا ما بتوانیم شما را در این مسیر راهنمایی کنیم.
احمدآباد نیز از مناطق ییلایی نزدیک به تهران است ، پس اگر می خواهید خریدی در مناطق روستایی اطراف تهران انجام دهید با ویلا رز تماس بگیرید ، خرید ویلا اطراف تهران تخصص ماست .

یک ویلا در احمداباد
یک ویلا در احمداباد

مناطق مهم و امکانات احمدآباد

همانطور که اشاره شد شهرک لوکس کارینا در جاده احمدآباد واقع شده است ، خیابان تهران مسیر دسترسی اصلی به احمد آباد است و همچنین خیابان احسان که از مناطق شناخته شده تهراندشت است هم در این مسیر واقع شده است . در احمد آباد نانوانی ، سوپر و هایپر مارکت ، باغ‌های میوه فراوان ، پرورش ماهی ، داروخانه و تمام امکانات رفاهی آماده است .

مشاور املاک ویلا رز می تواند مشاور شما برای خرید ویلا در تهراندشت باشد ، با ما تماس بگیرد.

ارادتمند شما

بروبچه‌های ویلا رز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *