روستای سعیدآباد کجاست؟ روستایی سرسبز در منطقه تهراندشت کردان

ورودی سعیدآباد تهراندشت از خیابان تهران

دسترسی سریع به عناوین

فهرست مطالب
به این مطلب امتیاز دهید

سعیدآباد کجاست؟

اگر نام سرخاب یا کردان جنوبی و تهراندشت را شنیده باشید حتما باید روستای سعیدآباد را هم بشناسید ، در این بخش می‌خواهیم به شما بگوییم که سعیدآباد کجاست ؟ و در کجای هشتگرد کرج و تهراندشت واقع شده است. و راجب ویژگی‌ها و آب و هوا و مناطق خوب ویلایی آن با شما صحبت کنیم و همه رو به شما معرفی کنیم. روستای سعیدآباد در شهرستان و بخش ساوجبلاغ در استان البرز یا کرج واقع شده است . از مناطق دیدنی و زیبای سعیدآباد می توان به محوطه باستانی ازبکی (تپه) اشاره کرد که اولین بار در سال 1348 شناسایی شد و همچنین این تپه باستانی در فهرست میراث ملی ایران به ثبت رسیده است.

ورودی سعیدآباد تهراندشت از خیابان تهران
ورودی سعیدآباد تهراندشت از خیابان تهران

برای خرید ملک در سعید آباد به لینک زیر مراجعه کنید :

خرید ویلا در سعیدآباد هشتگرد

بهترین جای سعیدآباد کجاست ؟

سعید آباد یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق ویلایی در تهراندشت است ، برای آمدن به سعیدآباد وقتی به سه راهی رسیدید باید به سمت راست بچرخید و وارد خیابان تهران شوید ، از بهترین مناطق سعید‌آباد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

البته خیابان‌های بهاران 1 تا 3 جز فرعی‌های خیابان معلم هستند و البته همگی در خیابان اصلی تهران واقع شده اند.

خیابان شقایق تهراندشت - خیابان تهران
خیابان شقایق تهراندشت – خیابان تهران

خیابان تهران جاده اصلی ورودی به دهستان سعیدآباد از تهراندشت است ، این خیابان بسیار سرسبز و با صفا است که خود دارای فرعی‌های زیادی است که به مناطق ویلایی مختلف ختم می‌شود ، این خیابان در انتها به جاده احمدآباد تهراندشت می‌رسد و خیابان‌های شقایق ، امام حسین ، خیابان معلم ، خیابان بهاران ، خیابان چناران شرقی و غربی ، خیابان داریوش ، نمکلان ، اسماعیل آباد و … همگی در این خیابان قرار گرفته اند ، یک جاده‌ی زیبا و سرسبز که همه چیز در آن زیباست ، این خیابان دو میدان بزرگ دارد ، اولی میدان چناران و دمی میدان امام حسین .

خیابان تهران سعیدآباد تهراندشت
خیابان تهران سعیدآباد تهراندشت

موقعیت جغرافیایی روستای سعیدآباد

سعید آباد کجاست
نقشه سعیدآباد تهراندشت

همانطور که در تصویر نقشه سعیدآباد ملاحضه می کنید سعید از غرب به روستای سرخاب و از شرق در همسایگی ایقربلاغ و از جنوب هم به نمکلان چسبیده است و در شمال هم به جاده قدیم هشتگرد – کرج ( جاده قزوین) و اتوان تهران قزوین قرار دارد.

آب و هوا و باغ های میوه در سعیدآباد

این روستای زیبا دارای زمین های کشاورزی و خاک حاصلخیز است که برای خرید ویلا مناسب است همچنین دوستان عزیز می توانند یک زمین یا باغ در این منطقه خریداری کنند و در آن ویلا بسازند و همچنین اگر قصد ندارید خودتان در ساخت و ساز نقشی داشته باشید می توانید پیمانکاری ساخت را با شرایط خودتان به ویلا رز بسپارید ، ما همواره در مسیر داشتن یک ویلای خوب در منطقه تهراندشت همراه شما خواهیم بود.

خیابان سرسبز شقایق در تهراندشت

دسترسی به روستای سعیدآباد ساوجبلاغ

اگر از اتوبان تهران – کرج به سمت هشگرد یا قزوین حرکت کنید در خروجی کردان خارج شوید و به سمت جاده قدیم هشتگرد حرکت کنید کمی به جلو بروید در ورودی تهراندشت یک پمپ بنزین وجود دارد از آن هم بگذرید و به سمت جنوب پیش بروید میدان اول را رد کنید و مستقیم بروید در دوراهی به سمت چپ برانید سپس یک چپ گرد خواهید داشت شما اکنون در باغ های میوه روستای سعیدآباد قرار دارید همانطور که دیدید اگر در دوراهی به سمت چپ برانید به روستای سرخاب دسترسی خواهید داشت . برای خرید ویلا در سرخاب حواستان را بیشتر جمع کنید اشتباه نروید .

 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *