تهراندشت کجاست ؟ معرفی بهترین روستا‌های تهراندشت

بهترین منطقه تهراندشت

دسترسی سریع به عناوین

فهرست مطالب
4.5/5 - (4 امتیاز)

تهراندشت کجاست؟

تهراندشت منطقه‌ای ییلاقی در بخش مرکزی شهرستان ساوجبلاغ  است که در غرب کرج و فاصله 60 کیلومتری تهران واقع شده است ، این منطقه شامل 17 روستا است و دلیل محبوبیت آن وجود شهرک‌های ویلایی فراوان ، وفور آب ، باغا‌های میوه فراوان است ، از نام‌های این منطقه می‌توان به کردان جنوبی ، بهشت گمشده اشاره نمود.

چگونه به تهراندشت برویم؟

تهراندشت در غرب شهر کرج قرار گرفته است و از توابع بخش ساوجبلاغ است که از 17 روستا تشکیل شده است ، برای آمدن به تهراندشت مسیر اتوبان تهران کرج یا بلعکس کرج قزوین مناسب است ،  پس از طی چند کیلومتر پس از شهر کرج، جاده تهراندشت قرار دارد ، تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به سه راهی انتهای بلوار ایران‌فریمکو هست تا بهتر بفهمید که کجای تهراندشت هستید که همانطور که در تابلو مشاهده می‌کنید می‌توانید به راحتی به مناطق مختلف تهراندشت بروید هنگام ورود به تهراندشت از جاده قدیم کرج – هشتگرد پس از 1 الی 2 کیلومتر به یک سه راهی خواهید رسید که متناسب با مقصدی که دارید می‌توانید مسیر خود را انتخاب کنید.

مسیریابی روستا‌های تهراندشت

برای رفتن به سرخاب ، عباس‌آباد کوچک ، عباس‌آباد بزرگ و قاسم‌آباد آقا به سمت چپ و مناطق دیگر مانند : سعید‌آباد ، نمکلان ، آران ، اسماعیل‌آباد ، رضا‌آباد ، احمد‌آباد ، حاجی‌آباد ، قره‌قباد ، قنبر‌آباد و حسین‌آباد نیز به سمت راست بروید ، البته تمام این مناطق از چند مسیر دیگر نیز در دسترس شما خواهند بود و تفاوت زیادی از بابت مسیر با یکدیگر نخواهند بود.

تابلوی راهنمای روستا‌های تهراندشت در ابتدای تهراندشت
تابلوی راهنمای روستا‌های تهراندشت در ابتدای تهراندشت

تهراندشت با چه نام‌هایی شناخته می‌شود ؟

تهراندشت به دلیل داشتن مناظر طبیعی و سرسبز نام و لقب‌های مختلفی دارد که از جمله آنان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

  • کردان جنوبی
  • نگین سبز کرج
 • بهشت گمشده
 • سرزمین چشمه‌های آب سرد

کردان جنوبی یا تهراندشت ! کدام صحیح است ؟

تا به اینجای کار گفتیم که چرا باید تهراندشت را بهشتی گمشده بنامیم ، اما شاید اصلی‌ترین دلیل پیدا شدن تهراندشت وجود منطقه کردان در این منطقه بوده است ، نام کردان و ویلا‌هایش یکی نام قدیمی است که اغلب ایرانیان حتی در استان‌های دور دست کشور ایران نیز با آن آشنا هستند ، از لحاظ جغرافیایی، منطقه کردان و تهراندشت روبروی هم دیگر قرار گرفته دارند ، یکی در شمال اتوبان و دیگری در قسمت جنوبی اتوبان . از آنجایی که تهراندشت نیز همانند کردان پتانسیل‌های خوبی برای داشتن یک ویلای سرسبز داشت ویلاسازی در این منطقه نیز رواج پیدا کرد و با توجه به قرارگیری در جنوب کردان و عبور رودخانه کردان از آن به کردان جنوبی معروف شد.

لیست روستا‌های تهراندشت

روستای‌های دسته اول تهراندشت
روستاهای دسته دو تهراندشت
روستاهای دسته سوم تهراندشت

سعیدآباد

اران

رضاآباد

سرخاب

نمکلان

قنبرآباد

اسماعیل آباد

احمدآباد

قره‌قباد

اسماعیل آباد

حاجی آباد

زکی‌آباد

قاسم آباد آقا

عباس آباد بزرگ

حسین‌آباد

عباس‌آباد کوچک

ایقربلاغ

لیست بالا ، مناطق مختلف تهراندشت را با اولویت بندی بهترین مناطق نمایش می دهد ، پارامتر‌ای این رتبه بندی اعم از ، ارزش ویلا و شهرک‌های ساخته شده ، سرسبزی ، وضعیت آب منطقه  ، امکانات منطقه ، وضعیت دسترسی به جاده‌ها ، قیمت زمین و تعداد ویلای های ساخته شده در آنها است.

سرخاب

سرخاب بهترین و با اصالت‌ترین روستای تهراندشت در دهستان سعیدآباد است که از نظر سرسبزی ، آبادانی ، قدمت ، برتر از سایر روستاهای در منطقه تهراندشت است ، جمعیت سرخاب 2615 نفر براساس سرشماری سال 95 بوده است ، اغلب زمین‌های سرخاب دارای سند اصلاحات اراضی هستند و کشاورزی و باغات میوه فراوانی در آن وجود دارد .

سرخاب از چهار جهت جغرافیایی اصلی از شمال به جاده قدیم هشتگرد کرج از غربی به سعیدآباد از جنوب به آران و از شرق به قاسم آباد آقا منتهی می شود.

سعیدآباد 

سعیدآباد از روستاهای تهراندشت در بخش مرکزی شهرستان ساوجبلاغ است ، سعیدآباد را می توان رقیب دیرینه سرخاب دانست که همیشه بین بهتر بودن باهم رقابت داشته اند چه در دریافت امکانات از دولت و چه پیشرفت ! سعیدآباد یا دهستان سعیدآباد دارای 2556 نفر طبق آخرین سرشماری در سال 95 جمعیت داشته است ، این منطقه هم جز بهترین‌های تهراندشت است و دست کمی از سرخاب ندارد و یا حتی به نظر بسیاری بهتر از سرخاب است.

موقعیت جغرافیایی سعید آباد از چهار جهت ، از شمال به جاده قدیم هشتگرد کرج و راه آهن از غرب به اسماعیل اباد و ایقربلاغ ، از جنوب به نمکلان ، و از شرق با سرخاب همسایه است.

اسماعیل آباد

اسماعیل آباد تهراندشت از بهترین اراضی و خاک منطقه تهراندشت برخوردار است ، هر چند این روستا بافت کوچکی دارد ولی مساحت زمین‌های آن بسیار زیاد است . جمعیت اسماعیل آباد نیز طبق سرشماری اخر 230 نفر بوده که به نسبت سایر روستاها کم است .

اسماعیل آباد جز بخش مرکزی ساوجبلاغ استان البرز در دهستان سعیدآباد واقع شده است.

اسماعیل آباد نیز از چهار جهت اصلی به این صورت است :

از شمال به سعیداباد ، از غرب به ایقربلاغ و قاسم آباد کوچک ، از جنوب به نمکلان ، از شرق نیز به سرخاب منتهی می گردد.

نمکلان

نمکلان روستای خوش آب و هوای ساوجبلاغ کرج در غرب استان البرز است که یکی دیگر از روستاهای تهراندشت اشت ، جمعیت نمکلان 273 نفر در سال 85 بوده است ، نمکلان از جمله مناطقی است که از گذشته دارای باغ ویلا های فراوانی بوده است ، این روستا دارای امکاناتی رفاهی همچون درمانگاه ، دفتر هیئت امنا ، مسجد ، فروشگاه و… می باشد.

موقعیت مکانی نمکلان نیز به این صورت است.

از شمال به سعیدآباد و اسماعیل آباد ، از غرب به قاسم آباد کوچک – ایقربلاغ – نوکند – حاجی بیک ، از جنوب به قره قباد – حاجی آباد – قنبر آباد ، از شرق به آران و سرخاب می رسد.

آران

آران نیز از مناطق رو به رشد تهراندشت است که جز بخش مرکزی ساوجبلاغ در غرب تهران و کرج است ، جمعیت آن 1568 نفر است (با احتساب محله کرگلین و سلطان آباد) در سال 95 بوده است.

بهترین جای تهراندشت

تهراندشت، منطقه نسبتا بزرگی است . پر از روستاهای مختلف‌ که اطراف این روستاها، پر از شهرک‌های ویلایی است اما‌ خب واقعا کدام مناطق تهراندشت از بقیه بهتر هستند؟ اگر بخواهیم کوتاه بگوییم ، طبق امکانات و نظرات سرخاب ، سعیداباد و سپس اسماعیل آباد به ترتیب بهترین جای تهراندشت هستند.

گالری تصاویر از تهراندشت زیبا

در گالری زیر برخی از تصاویر گزیده زیبای تهراندشت جمع آوری شده است که می‌توانید آن را مشاهده کنید.

ویدیو از تهراندشت

ویدیو تایم لپس زیبا از تهراندشت آماده شده را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

مناطق دیدنی و گردشگری تهراندشت

تهراندشت مقصدی بسیاری از اهالی پایتخت نشینان و کرج است و هر کسی که قصد عزیمت به جایی را دارد دوست دارد در مقصد چه چیز‌هایی برای دیدن و گشتن وجود دارد ، از مناظر طبیعی تا آثار باستانی و اماکن زیارتی ، ما هم لیستی از اماکن دیدنی در تهراندشت را آماده کرده‌ایم که می توانید در زیر مشاهده کنید :

  • رودخانه کردان
  • موشلان تپه اسماعیل آباد (قدمت پنج‌هزار ساله)
  • باغ‌های میوه هلو ، آلبالو ، شلیل ، آلو ، گلابی ، سیب و..
  • تپه سرخاب (قدمت آن به دوره تاریخی قرون میانه اسلامی تا دوره تیموری باز می گردد)
  • امامزاده اظهر الدین
  • قبرستان سرخاب (دارای چند امامزاده)
  • تالاب صالحیه
رودخانه کردان
رودخانه کردان

مقایسه بین روستا‌های مهم تهراندشت از نظر امکانات و آب و هوا

بین مناطق تهراندشت که مهم هاشوترین آنها با با ستاره نارنجی تو عکس مشخص کردیم، سه‌تا منطقه هست که اصطلاحا بهشون میشه گفت تاپ‌لوکیشن.

بهترین منطقه تهراندشت برای خرید ویلا
بهترین منطقه تهراندشت برای خرید ویلا

این سه تا منطقه سرخاب ، سعیدآباد و اسماعیل آباد هستند که در عکس مشخص شده است و سرسبزی به صورت تقریبی مشخص شده که سرخاب در وسط قرار گرفته و رودخانه‌فصلی کردان هم از آن عبور می‌کند و البته شهرک کارینا تهراندشت که بهترین شهرک ویلایی در این منطقه (سرخاب) قرار گرفته است.

در مناطق ذکر شده آب فراوان است و البته شهرک‌ویلایی زیادی هم در آن‌ها ساخته شده است و قیمت زمین هم یک مقداری از بقیه مناطق بالاتره در مقایسه با سایر مناطق

بعد از مناطق بالا مناطقی مانند نمکلان و احمدآباد و حاجی آباد و قاسم آباد و آران قرار دارند که همانطور که در نقشه مشاهده می‌کنید پایین‌تر مناطق تاپ‌لوکیشن قرار دارند البته این مناطق هم آباد شده‌اند و پر از شهرک‌های‌ویلایی هستند اما به نسبت آن سه منطقه اول که گفته شد ارزون‌تر هستند.

و در آخر هم مناطقی مثل رضا‌آباد و‌ زکی‌آباد قرار میگیرند که سطح پایین‌تری نسبت به مناطق دیگر در تهراندشت دارند و با همه این تفاسیر و نقشه و چیز‌هایی که مشخص است می‌توان گفت سرخاب بهترین منطقه تهراندشت است ، چه به لحاظ موقعیت‌جغرافیایی و چه به لحاظ آب‌و‌هوا و وجود آب و همچنین از امکانات بهتری هم برخوردار می باشد.

بهترین خیابان‌های تهراندشت

در ادامه نام برخی از بهترین خیابان‌های تهراندشت را به همراه محل قرارگیری آن خواهیم آورد :

نام منطقهمحل قرارگیری (روستا)
خیابان تهرانسعیدآباد
خیابان تهران ویلاسرخاب
خیابان چناراناسماعیل آباد
خیابان ارکیدهسرخاب
خیابان معلمسعیدآباد
خیابان بنفشهسرخاب
خیابان شیرازیآران
خیابان حاج رضاسعیدآباد
خیابان بهاراننمکلان
خیابان خلیج فارساسماعیل آباد
خیابان سرونمکلان
خیابان امام حسینسعیدآباد
خیابان همتیانسرخاب
خیابان مظفرسرخاب
خیابان امام حسنسعیدآباد
خیابان امام علیسعیدآباد
خیابان بهاران سعید آباد
خیابان بهاران سعید آباد

معرفی بهترین شهرک‌های ویلایی تهراندشت

نام چند شهرک ویلایی در تهراندشت به همراه محل قرارگیری آنها در روستاهای تهراندشت را در لیست زیر مشاهده می کنید.

نام شهرکمحل قرارگیری شهرک (روستا)
شهرک جهان ویلاسعیدآباد
شهرک کاریناسرخاب
شهرک کیارانمکلان (خیابان چناران)
شهرک آرمانسرخاب (خیابان مظفر)
شهرک صدفسعیدآباد
شهرک بهارانسعیدآباد
باغستان شمساحمد آباد
شهرک یوکارضاآباد
شهرک کارینا تهراندشت
شهرک کارینا تهراندشت

نقشه تهراندشت

در ابتدای همین مقاله گفتیم که تهراندشت کجاست و چگونه به تهراندشت بروید ، و آدرس دقیق آن را هم مشخص کردیم و شما می‌توانید با کلیک روی نقشه زیر به تهراندشت سفر کنید. لوکیشن زیر محل دقیق جاده تهراندشت را نشان می‌دهد.

از آنجایی که بیشتر مسافران عازم به تهراندشت از سمت تهران هستند ما زمان و طول فاصله برخی از نقاط تهران تا تهراندشت را قرارداده‌ایم :

فاصله تهراندشت تا تهران و مناطق مختلف آن

خوب است بدانید که فاصله خیابان اصلی تهراندشت با میدان آزادی تهران، ۶۹ کیلومتر می باشد. یعنی در ساعات خلوتی رسیدن به تهراندشت، در حدود ۱ ساعت زمان خواهد برد و در ساعات شلوغی و ترافیک ۱.۵ ساعت!

فاصله تهراندشت تا نقاط مختلف تهران در وضعیت بدون ترافیک

 • میدان آزادی : 69 کیلومتر – یک ساعت
 • آریاشهر : 72 – یک ساعت
 • شهرک غرب : 78 کیلومتر – یک ساعت و ده دقیقه
 • میدان ونک : 79 کیلومتر – یک ساعت و ده دقیقه
 • سیدخندان : 81 کیلومتر – یک ساعت و ربع
 • میدان ولیعصر : 80 کیلومتر – یک ساعت و ربع
 • زعفرانیه : 85 کیلومتر – یک ساعت و بیست دقیقه
 • پاسداران : 89 کیلومتر : یک ساعت و نیم
 • نیاوران : 91 کیلومتر : یک ساعت و نیم
تهراندشت و کردان تا تهران
تهراندشت و کردان تا تهران

امکانات تهراندشت

ما هنگام صحبت‌هایمان از تهراندشت راجب روستا‌های این منطقه صحبت می‌کنیم ، شاید اسم روستا کمی در ذهن شما این‌طور بروز دهد که امکانات در این منطقه پایین باشد ، اما اصلا به این صورت نیست و امکانات رفاهی و جاده‌ای در کردان جنوبی یا همان تهراندشت به اندازه یک شهر و حتی بیشتر از ان است ، داشتن فروشگاه‌های زنجیره‌ای فراوان اعم از کوروش ، رفاه ، جامبو و… ، داروخانه ، درمانگاه ، مسجد ، آتش‌نشانی ، پاسگاه پلیس ، جاده‌های مواصلاتی خوب ، باغ‌های میوه فروان ، سرسبزی و طراوت ، پارک ، تعمیرگاه خودرو و موتور سیکلت و… تنها بخشی از این امکانات است ، در تهراندشت شما مشکل امکانات رفاهی نخواهید داشت.

حتی سالن ورزشی بسیاری در روستا‌های مختلف تهراندشت وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

مشکلات تهراندشت

اگر بخواهیم رو راست بگوییم تهراندشت از نظر امکانات ، آب و هوا ، آب و تمام نیاز‌های یک باغ ویلا هیچ چیزی کم ندارد ، تنها مشکل تهراندشت که می‌تواند به عنوان عیب مطرح شود ، زراعی بود زمین های این منطقه است ، البته جهاد کشاورزی فعالیت زیادی در این منطقه ندارد و اگر با سایر مناطق مقایسه شود خواهید فهمید که احتمال تخریب ویلا در تهراندشت بسیار کم است .

یکی از معضلات در تهراندشت که با چشم دیده‌ام برمیگردد به ریختن زباله در ابتدای جاده تهراندشت ، که برخی از شهروندان زباله‌های خود را کنار جاده رها می‌کنند و منظره بدی را هنگام ورود به تهراندشت رقم می‌زند که البته در داخل باغستان‌ها ، شهرک‌ها و روستا‌های تهراندشت کمتر دیده می‌شود ، این مشکل نیز نیاز به شهرداری و دهیاری‌های منطقه دارد و بخشی از ان نیز مربوط به فرهنگ‌سازی مربوط می‌شود که ما هم پیگیر حل این مشکل هستیم.

وضعیت امنیت در تهراندشت چگونه است ؟ تمام موارد مربوط به امنیت تهراندشت را در مقاله زیر بخوانید :

امنیت ویلا در تهراندشت

خرید ویلا یا زمین در تهراندشت

تهراندشت را اغلب با ویلا‌هایش می‌شناسند ، منطقه‌ای ییلاقی با ویلا‌های فروشی و اجاره‌ای فراوان که زبان‌زد خاص و عام شده است . دلیل این محبوبیت هم برمیگردد به آب و هوای معتدل ، خاک حاصلخیز ، آب فراوان و باغ‌های میوه تهراندشت که باعث جلب توجه همه به خود شده است و البته سودی که از خرید و فروش املاک این منطقه نصیب خریداران می‌شود هم نکته‌ای حائز اهمیت است ، در ادامه راجب خرید و فروش باغ و ویلا در این منطقه صحبت خواهیم کرد.

کجای تهراندشت برای خرید ملک مناسب‌تر است ؟

💡اول از همه اینکه تهراندشت کلا منطقه خوب و سرسبزیه. هر جای تهراندشت باغچه یا ویلا بخرید، یه سرمایه گذاری مطمئن به حساب میاد.
اما خب مثل همه جا، تهراندشت هم جاهای خوب و متوژ و ضعیف داره.

💡اما بریم سراغ جواب سوال.

💎 وقتی وارد تهراندشت می شید، اولین مناطقی که باهاشون روبرو می شید، سرخاب، سعیدآباد و اسماعیل آباد هستند

⁦🏷️⁩از نظر قدرت لوکیشن، سرسبزی، آب، رونق خرید و فروش، تعداد ویلا و‌ شهرک های ویلایی و کیفیت، این سه منطقه یعنی سرخاب، سعیدآباد و اسماعیل آباد یه سر و گردن از بقیه مناطق بالاتر هستند.

⁦🏷️⁩به عنوان مثال تاپ لوکیشن‌های تهراندشت یعنی تهران ویلا، خیابان معلم و خیابان های چناران شرقی و غربی، توی همین سه تا منطقه قرار گرفتن (به ترتیب).

⁦🏷️⁩حالا مناطق متوسط هم توی تهراندشت هستن. از جمله این مناطق میشه به آران، احمدآباد، قاسم آباد، نمکلان و … اشاره کرد.

💡توی پیج ویلا رز (یکم پایین تر) ما راجع به بهترین خیابونای تهراندشت صحبت کردیم(تهران ویلا، خیابان معلم سعید‌آباد ، چناران). اونا رو هم مطالعه کنید.

آخرین ویلا‌های ثبت شده فروشی در تهراندشت

برای مشاهده فایل‌های موجود و خرید ملک در تهراندشت به لینک زیر بروید :

خرید ویلا در تهراندشت

قیمت ویلا و زمین در تهراندشت

با توجه به نوسانات قیمت زمین ما در مقاله‌ای جداگانه که آن را آپدیت می‌کنیم قیمت ویلا و زمین در مناطق مختلف تهراندشت و پارامتر‌های قیمت گذاری را بررسی کرده‌ایم ، برای مشاهده قیمت می‌توانید به مقاله زیر مراجعه کنید :

گاهی نیز ممکن است که در پرس و جو بین مشاورین به تفاوت قیمت‌های اعلامی در منطقه تهراندشت بر بخورید که ما دلایل آن را در این مقاله توضیح داده‌ایم : دلایل تفاوت قیمت در املاک تهراندشت

آشنایی با بهترین جا برای ساخت ویلا در تهراندشت

اگر قصد خرید و‌ سرمایه گذاری در تهراندشت را دارید، این رتبه بندی و مقایسه حتما به کارتان خواهد آمد . بالاخره ممکن است یک روز قصد فروش داشته باشید و هر‌چقدر منطقه‌تون بهتر باشد ملک‌تون خوش‌فروش‌تر خواهد بود و اصطلاحا رو هوا میبرن نه اینکه روی دست‌تان بماند.

خب برویم سر اصل موضوع اول از همه اینکه هر‌جا‌ی تهراندشت برای سرمایه گذاری خوب است و قطعا سود‌آور خواهد بود. شاید قبلا این مورد را نمیگفتیم اما با گسترش شهرک‌های ویلایی تو کل منطقه، الان هر جایی ویلا یا زمین داشته باشید خوب است و قطعا پیشرفت خواهد‌داشت.

اما خب قطعا مانند هر‌جای دنیا همه ملک‌ها مثل هم نخواهد بود و در نتیجه قیمت‌های متفاوتی هم خواهند داشت و تهراندشت هم در این مورد استثنا نیست و دارای یک رتبه‌بندی بین مناطق وجود دارد که این رتبه‌بندی به شما کمک میکند تا متوجه بشوید در تهراندشت کدام منطقه بهتر است و به دنبال آن قیمت بالاتری هم دارد اما در عوض پیشرفت اقتصادی بیشتر و خوش‌فروش هم خواهد بود و یا اینکه کدوم قسمت از تهراندشت دارای باغ‌های بهتری است و کجا ضعیف است و ارزان‌تر همه این موارد در این مقاله بررسی خواهند شد تا بدترین و بهترین زمین ، ویلا ، باغ ، باغچه مشخص شود.

تهراندشت دست کمی از شمال ندارد و بسیار سرسبز و باغ‌های میوه آن زبان‌زد خاص و عام است ، اما دارای مناطقی است که از سرسبزی و قیمت متفاوت اند که ما در این پست آنها را معرفی کرده‌ایم و البته توضیحات جامعی برای هر کدام در مقالات دیگری داده‌ایم.

💡 برگ برنده تهراندشت نسبت به سایر مناطق ویلایی چیست؟

🔖۱. آب بسیار زیاد و فراون که باعث سرسبزی فوق العاده این منطقه و وجود باغستان های فراون شده. (یادتون باشه برای ویلا آب خیلی مهمه و ویلا بدون دسترسی به اب، اررش زیادی نداره!)

🔖۲. قیمت معقول نسبت به کردان و لواسون.

🔖۳. آفتاب خوب که باعث شده استخرهای روباز ویلاها، پنج ماه سال قابل استفاده باشن.

🔖۴. تمیزی هوا

🔖۵. نزدیکی به تهران

🔖۶. سرمایه گذاری عالی و قدرت نقدشوندگی بالا در صورت سرمایه گذاری.

🔖۷. و دلایل بسیار زیاد دیگه که تلفنی به اطلاع تون میرسونیم.

رشد قیمت بیشتر نسبت به سایر مناطق در تهراندشت

🏷️توی این پست سعی کردیم یه مختصر در مورد تهراندشت براتون بگیم. این که کجا هست و چرا ویلاهای این منطقه ارزش بالایی دارند ، رشد قیمت املاک در تهراندشت به نسبت سایر مناطق ویلایی اطراف تهران بسیار بیشتر است و همین موضوع باعث شده تا بازار ملک در این منطقه همیشه داغ باشد و رکود همواره در حداقل میزان خود باشد.

💡در مورد قیمت زمین و ویلا هم واقعا نمیشه خیلی صحبت کرد چون مدام در حال تغییرن. فقط همینقد بدونید که حداقل قیمت زمین 4 میلیون هست و قیمت متوسط زمین متری 5 و نیم میلیون. شهرکی و مستقل.

❓اگه سوالی در مورد این منطقه دارین کامنت کنید جواب میدیم.

💎 توی اسلایدهای بعد سعی کردیم فاصله نقاط مختلف تهران از میدون سرخاب رو بذاریم. مسافت و زمان. توی ساعت نرمال ترافیک.

کلام آخر

البته این بررسی بصورت کلی انجام شده است و ممکن است استثناهایی هم وجود داشته باشد. برای مثال یک خیابان در آران به نام شیرازی وجود دارد که واقعا قشنگ و زیبا است و ویلا‌های ساخته شده در آن هم به نسبت گران هستند. در هر‌ منطقه خیابان‌هایی هستند که میتوانند قیمت بالاتری نسبت به قیمت عرف زمین در آن منطقه داشته باشند.

🔖اگر سوالی توی ذهنتون هست، کامنت بذارید، با کمال میل پاسخگوی سوالات شما در مورد منطقه تهراندشت هستیم 🙏

با احترام
بچه های تیم ویلا رز ⁦❤️

15 پاسخ

 1. تهران دشت منطقه بسیار خوب و عالی و سرسبز مشکل بزرگش اینه ویلا هاش هیچکدوم سند ندارن از ۵۰ تا ویلا یدونه سند تک برگ پیدا میشه اونم ساختش بدون مجوزه هیچکدوم تک برگ عرصه و اعیان ندارن مشکلش همینه و این خیلی مهمه

  1. نه اینطوریام نیست . ویلای ما سند داره و کاملا هم قانونی ساخته شده ولی خب ملک های سند دار توی تهراندشت قیمت بالاتری دارن ولی نه اینکه سند دار نداشته باشیم یا کم باشه ‌‌. شما برید سراغ زمین های سرخاب همه سوم سند اصلاحات ارضی دارن خیالتونم راحته

  2. ولی به سرسبزی و قیمت ش می ارزه . شما برو سمت کردان ببین چخبره . این سرسبزی و خاکم نداره

 2. سلام آیا میشه تو تهراندشت با بودجه 5 میلیارد باغچه ۵۰۰ متر به بالایا باغ بزرگتر خریداری کرد که از لحاظ اب وبرق وساخت مشکلی نداشته باش

 3. بهترین منطقه ی تهران دشت روستای حاجی اباد هست که ی سر و گردن از بقیه مناطق حتی سرخاب سعید اباد و… بالاتر هست اون هم به خاطر استاد شجریان . روستایی که اقای صدای ایران استاد شجریان به خاطر سرسبزی و خوش آب و هوا بودن در این روستا صاحب زمین میباشد.

 4. سلام خسته نباشی خیلی ممنون که با دقت مشاوره دادین ممنونم میخواستم ببینم رهن کامل داریین این ویلاها رو ممنونم

 5. تهراندشت به عنوان یک منطقه مهم کشاورزی که باغ های زیادی هم داشت واقعا داره از بین میره ، به نظر من تهراندشت نقش ریه های کرج رو داره که با ویلاسازی بدون حد و مرز داره نابود میشه و باید به این مشکل تهراندشت رسیدگی بشه

 6. بازتاب: مجتبی رنجبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *