خرید ویلا اطراف تهران ، معرفی و مقایسه بهترین مناطق ویلایی نزدیک تهران

سرخاب مکانی مناسب برای خرید ویلا در اطراف تهران

دسترسی سریع به عناوین

فهرست مطالب
5/5 - (1 امتیاز)

خرید ویلا اطراف تهران

مهم‌ترین دغدغه ساکنین تهران که قصد خرید ویلا در اطراف تهران را دارند این باشد که کجا ویلا بخریم ؟ و ما نیز در این مقاله قصد معرفی مناطق نزدیک تهران را داریم ، ولی به صورت کلی بهترین مناطق اطراف تهران که برای خرید ویلا مناسب هستند و از قیمتی خوبی نیز برخوردارند : تهراندشت ، کردان و دماوند هستند ، این 3 منطقه هم رشد قیمتی مناسب و در حال توسعه هستند و ارزش سرمایه گذاری خوبی دارند.

کرج گزینه‌ای ایده‌آل برای خرید باغ ویلا در اطراف تهران

برای اینکه بتوانید بهترین مکان برای خرید ویلا در نزدیکی تهران را انتخاب کنید و بدانید که کجاست این مقاله و پست مناسب ترین مکان برای خرید ویلا در کرج که در آن سعی شده تا سه نقطه برتر استان البرز و دشت ساوجبلاغ بررسی شده و مزایا و معایب آنها بازگو شده است تا بتوانید بهترین نقطه برای خرید ویلا اطراف تهران را پیدا کنید ،در چند سال اخیر داشتن یک ویلا روستایی ییلاقی اطراف تهران بسیار رواج پیدا کرده و ما هم می‌خواهیم بهترین روستا‌ها و شهر‌های نزدیک تهران را به شما معرفی کنیم ، خب برویم سر مطلب خودمان برای مهمانی ها و تفریحات در تعطیلات و با قیمت مناسب و آب و هوای معتدل و خوب  ، همه این ویژگی ها را می توانید در تهراندشت و سرخاب پیدا کنید ، بهشت گمشده ساوجبلاغ تهراندشت با موقعیت جغرافیایی عالی و مناسب از بهترین جا ها برای داشتن یک ویلا است .

هدف اصلی ما از نگارش این مقاله افزایش تقاضای ویلا ، زمین بوده است که عمده دلیل آن در قدم اول حفظ سرمایه و در قدم دوم افزایش سرمایه و در قدم آخر استفاده از سرمایه است که ملک بهترین گزینه است (به دلیل تورم و عدم ثبات قیمت‌ها ) بهترین راه خرید ملک است ، با توجه به افزایش شدید قیمت املاک در تهران اغلب مردم به سمت مناطق ویلایی اطراف تهران می‌آیند که هم از فضای ویلا استفاده کنند و هم یک سرمایه گذاری کرده باشند که ضریب اطمینان و سود‌دهی آن تقریبا تضمین شده است و اصل نگارش این مقاله هم همین بود ، از همین رو تصمیم گرفتیم تا این مقاله بزرگ و جامع راجب مناطق ویلایی اطراف تهران را آماده کنیم تا بتوانید بهترین ویلا را در بهترین جا در اطراف تهران بخرید و از آن استفاده کنید ، البته مطابق با بودجه و نیاز خودتون .

بهترین جا برای خرید ویلا اطراف تهران کجاست؟

قطعا کسانی که می‌خواهند اطراف تهران اقدام به خرید ویلا نمایند دنبال ویژگی‌های خاصی هستند ما در این مقاله به بررسی این ویژگی‌ها برای انتخاب بهترین جا برای خرید ویلا اطراف تهران می‌پردازیم که برخی در زیر آمده است

 1. فاصله تا تهران یکی از مهم‌ترین نکات برای مناطق ویلایی اطراف تهران است
 2. آب و هوای خوب و معتدل
 3. سرسبزی و طراوت کل منطقه ویلایی
 4. نزدیکی به جاده‌ها و آزادراه برای دسترسی سریع و آسان
 5. وضعیت سند : سند یا قولنامه‌ای بودن ملک از اصلی‌ترین دغدغه‌های ساکنین تهران است که می‌خواهند اطراف تهران ویلا بخرند
 6. امنیت بالا : زیر اغلب صاحبین باغ‌ها و ویلا‌ها در آن حضور ندارند و امنیت منطقه از این نظر بسیار حائز اهمیت است
 7. منابع آب در منطقه : ویلای بدون آب یک ویلای مرده و پژمرده است
 8. ارزش سرمایه گذاری : یکی موارد مهم این است که منطقه‌ای که در آن سرمایه‌گذاری می‌کنیم چقدر سود ده است؟

تمام موارد بالا از مزیت‌هایی است که باید هنگام خرید به آن دقت داشته باشیم ، ارزش منطقه‌ی ویلایی به همین مواردی بود که گفته شد .

مناطق ییلاقی اطراف تهران

مناطقی که بیشتر روی بورس هستند در چهارباغ کرج واقع شده‌اند برای شناخت بیشتر چهار باغ به مقاله زیر بروید :

بهترین مناطق ویلایی چهارباغ کرج

مزایای خرید ویلا در اطراف تهران

اولین مزیت داشتن ویلا در اطراف تهران نزدیک بودن به تهران است ، مثلا اگر قصد خرید ویلا در شمال را داشته باشید باید ساعت‌ها رانندگی کنید تا به آنجا برسید و دوباره برای برگشت را نیز همینطور که این موضوع اصلا برای تعطیلات آخر هفته خوب نیست و اگر بخواهید این مسیر چند صد کیلومتری را بروید و بیایید باید ساعت‌ها رانندگی کنید ، و اصلا گزینه خوبی نیست . اما اگر در اطراف تهران ویلا بخرید می‌توانید به سادگی در کمتر از یک ساعت بروید و بیایید و با طی 60 – 70 کیلومتر به ویلای خود برسید و از تمام شلوغی‌ها و آلودگی‌های شهری فرار کنید و آخر هفته خود را در آرامش کامل و در آب و هوای عالی سپری کنید.

خرید باغ ویلا در اطراف تهران به خصوص به کسانی پیشنهاد می‌شود که از زندگی شهری خسته شده‌اند و می‌خواهند حداقل آخر هفته‌های خوبی داشته باشند و از حالت زندگی ربات گونه خلاص شوند ، اینجاست که داشتن ویلا در مناطق ویلایی خوش آب و هوا در اطراف تهران به کمک شما خواهد آمد تا تمام خستگی‌هایتان را به در کنید.

ویلای شما می‌تواند مطابق با آنچه که دوست دارید ساخته شود ، برای این کار می‌توانید ابتدا یک زمین بخرید و خودتان آن را بسازید یا به دست پیمان‌کار بسپارید و یا در منطقه ویلایی مدنظر خود دنبال ویلایی باشید که مطابق سلیقه شما ساخته شده باشد ، در این مناطق انواع ویلاها وجود دارد که به احتمال زیاد آنچه را که می‌پسندید در آن پیدا خواهید کرد.

استخر و تفریحات آبی در ویلا نقش مهمی دارد و اغلب کسانی که قصد خرید ویلا دارند روی داشتن استخر تاکید دارند ، و اینجا است که باید حواستان جمع باشد که وضعیت آب در منطقه‌ای که در اطراف تهران قرار گرفته است چگونه است و در فصل‌هایی از سال می‌توان از استخر‌های روباز استفاده کرد.

داشتن ویلا در نزدیکی تهران و داشتن یک ویلای خوب و دوری از شلوغی‌ها و آلودگی‌های شهری امروز از نیاز‌های همه ماست ، زندگی آپارتمانی و روزمرگی‌های زندگی در شهر‌های بزرگ و پرجمعیت همواره مشکلاتی را داشته و به هیچ عنوان با روحیات انسان ها سازگار نبوده و نیست ، از همین رو در چند سال اخیر خرید و فروش ویلا در شهر‌های استان تهران گسترش پیدا کرده است به خصوص استان البرز و کرج که دو استان همجوار و نزدیک به هم می‌باشند و رفت و آمد از طریق اتوبان‌های آن آسان شده است.

خرید ویلا در اطراف تهران و داشتن یک ویلای خوب و دوری از شلوغی ها و آلودگی های امروز از نیاز های هر انسانی می باشد ، زندگی آپارتمانی و روزمرگی های زندگی در شهر های بزرگ و پرجمعیت همواره مشکلاتی را داشته و به هیچ عنوان با روحیات انسان ها سازگار نبوده و نیست .

داشتن یک دورهمی دوستانه و خانوادگی در ایام تعطیل می تواند آلودگی و خستگی های شهری را از تن بشورد و انرژی ما را برای آغاز کار چند برابر کند ، علاوه بر این ها به نظر من داشتن یک لازمه است ، قطعا داشتن یک ویلا در آینده نیاز همه خواهد بود .

در کدام یک از مناطق ویلایی در نزدیکی تهران ویلا بخریم؟

اول از همه بگوییم که ما در کرج فعالیت می‌کنیم و مناطق ویلایی کرج را به صورت جزئی بررسی می‌کنیم که در اطراف کرج قرار دارد و مناطق دیگر به صورت کلی بررسی خواهند شد . همچنین در انتهای همین مقاله تمام نکات مختلف مربوط به مناطق ویلایی اطراف تهران آمده است.

همچنین اگر قصد معاوضه ملک یا آپارتمان خود در تهران و کرج را دارید مقاله زیر را بخوانید :

تهاتر ملک با ملک در مناطق ویلایی اطراف تهران

یکی از دلایل محبوبیت تهراندشت از گذشته نزدیک به بودن به تهران است که با خرید زمین ، باغ و ویلا در تهراندشت می‌توانید یک ویلا در اطراف تهران داشته باشید که آب و هوای فوق العاده‌ای دارد.

در کدام یک از مناطق ویلایی در نزدیکی تهران ویلا بخریم؟
در کدام یک از مناطق ویلایی در نزدیکی تهران ویلا بخریم؟

📌 خیلی از ساکنین شهر تهران دوست دارند که اطراف تهران و نزدیک شهر، یه ویلای خوب و تر‌و‌تمیز داشته باشند ، چرا؟ چون همه ما نیاز داریم که یک جایی را داشته باشیم که آخر هفته‌ها برای استراحت برویم و یک هوایی عوض کنیم ، مخصوصا در این روزگار کرونا زده که عملا سفر غیر ممکن شده است.

⁦🏷️⁩ اگر شما هم فکر می‌کنید که چه خوبه یک ویلایی، باغی چیزی داشته باشیم، که نزدیک محل زندگی‌مون باشه این پست به شما کمک می‌کند تا نقاط مختلف ویلایی در اطراف تهران که برای ساخت ویلا مناسب هستند را بهتر بشناسید.

یکی از مهم ترین سوالایی که اول از همه میاد به ذهن این است که میخواهیم ویلا بخریم. کجا و کدوم منطقه بهتره؟

دماوند

شهرستان های اطراف تهران به دلیل مناسب بودن قیمت زمین و ویلا مورد توجه بوده است ، دماوند به عنوان یکی از این شهرستان‌های مهم تهران و از بهترین مقصدهای گردشگری در ایران به شمار می رود که به دلیل آب‌وهوای خوش و دیدنی‌های بسیار در لیست جاهای دیدنی تهران قرار می‌گیرد. ویلاسازی در دماوند نیز به واسطه نزدیکی به تهران رواج دارد ، آب و هوای این منطقه در تابستان‌ها خوب است اما زمستان‌های سختی را دارد ، به علاوه اینکه جهاد کشاورزی در این منطقه درگیری زیادی دارد و از مشکلات این منطقه به حساب می‌آید، اما با این حال می تواند گزینه بسیاری از اهالی تهران باشد ، البته دماوند نیز جز ییلاقات خوب تهران است .

منطقه ییلاقی دماوند

تهراندشت

تهراندشت از جمله مناطق سرسبز و پر آب ساوجبلاغ است که وجود شهرک‌هایی همچون تهران ویلا و کارینا گواه این است که این منطقه یک منطقه بسیار زیبا و مناسب برای خرید ویلا است . همچنین یکی دیگر از دلایل محبوبیت تهراندشت از گذشته نزدیک به بودن به تهران است . اما از مشکلات تهراندشت وضعیت سند املاک این منطقه است که اغلب به صورت قولنامه‌ای معامله می‌شود و اگر بیشتر هزینه کنید می‌توانید ویلا یا ملک سند دار هم پیدا کنید ، اما نگران نباشید کلاهبرداری در این منطقه بسیار کم و نزدیک به صفر است و اکثر املاک‌های منطقه با کدرهگیری و با امنیت معمله می‌شوند ، برای امنیت بیشتر هنگام معامله حواستان به نسخ و ید قبلی هم باشد.

تهراندشت بی شک از بهترین مناطقی است که می توانید در آن ویلا بخرید که هم فاصله نزدیکی به استان تهران دارد و هم از سرسبزی همچون شمال برخوردار است و نیز آب و هوایی بهتر از آن دارد.

ماهدشت

ماهدشت شاید تمام امکانات شهری و ویلایی را در خود به صورت یکجا دارد ، هرچند وضعیت آب در منطقه ماهدشت به نسبت تهراندشت کمی پایین‌تر است اما نگران نباشید ، آب مورد نیاز باغات و ویلا در ماهدشت اغلب از طریق رودخانه کرج و آب شهری تامین می‌شود و جای نگرانی نیست ، اما از لحاظ سند این منطقه هم دارای املاک سند دار با قیمت مناسب‌تر و هم دارای ویلا قولنامه‌ای است که نسبت به تهراندشت از نظر سند در وضعیت بهتری قرار می‌گیرد اما خب تهراندشت سرسبزتر است ، این منطقه از دیرباز ، یعنی از زمان پهلوی مورد توجه بوده است که وجود کاخ مادر شاه و نام قدیمی این محله  که در قدیم “شاهدشت” بوده تضمین کننده این موضوع است.

باغچه 2300 متری خیابان جم ماهدشت سنددار

ماهدشت به واسطه شهر بودن از امکانات شهری بهتری برخوردار است ، همچنین ماهدشت از مناطق در حال پیشرفت است و به قولی شاید مناطق دیگری در اطراف تهران وجود داشته باشند که پیشرفت خود را کرده باشند ولی در ماهدشت این طور نیست و جای پیشرفت برای زمین و املاک موجود در آن بیشتر است .

سهیلیه

سهیلیه شاید به لحاظ قدمت از ماهدشت و تهراندشت قدیمی‌تر باشد و از نظر سند ملک هم می‌توان گفت که اغلب دارای سند هستند ، شهرک زعفرانیه از جمله مناطقی است که به صورت اصولی و قانونی قطعه‌بندی شده و همگی دارای سند هستند ، اما از مشکلات سهیلیه می‌توان به کمبود آب در این منطقه اشاره کرد که ممکن است نیاز باشد آب را با تانکر بخرید البته ، آب شهری مورد نیاز از طریق انشعابات شهری تامین می‌شود اما برای استخر و آب‌یاری باغچه و درختان ممکن است در برخی موارد به مشکل بخورید ، اگر به سرسبزی و راحتی اهمیت می‌دهید به این موضوع دقت داشته باشید.

شهرک زعفرانیه ، بهترین شهرک ویلایی سهیلیه

کردان

فرقی نمی‌کند اهل کجای ایران باشید ، کردان محبوب دوست داشتنی در کل ایران معروف است ، ویلا و مهمانی‌های آن زبان زد همه است و در آهنگ های بسیاری زیر نام آن آمده است ، کردان از جمله مناطق ییلاقی در غرب کرج است ، این منطقه نیز منطقه بسیار مناسبی برای گذراندن تعطیلات است و اب و هوای بسیار مناسبی نیز دارد اما قیمت آن به نسبت مناطق دیگر گران‌تر است و از نظر جغرافیایی یک منطقه کوهستانی است .

کردان کجاست

کردان در چند سال گذشته با مشکلات کم آبی مواجه شده است و مشکلاتی را نیز ایجاد کرده.

وضعیت آب و هوا در مناطق مختلف ویلایی اطراف تهران

اولین انتخاب شما در هنگام خرید ویلا در اطراف تهران نوع آب و هوای آن است ، که ویلای شما در چه آب و هوایی قرار داشته باشد ، سرد و کوهستانی یا گرم ؟ هر دو نوع از این اقلیم ها نزدیک تهران وجود دارند که در لیست زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید . شمال تهران و مناطق شمالی اطراف آن به دلیل قرار داشتن در رشته کوه البرز اغلب دارای آب و هوای سرد کوهستانی دارند و مناطق غربی و جنوبی به دلیل قرار گرفتن در دشت، آب و هوای گرم یا معتدل دارند ، و این شما هستید که انتخاب می‌کنید چه نوع اب و هوا و متناسب با آن منطقه ویلایی‌تان چگونه باشد ، این موضوع کاملا وابسته به طبع و علاقه شخصی شما دارد که به سرما علاقه‌مند هستید یا اینکه آب و هوای گرم را می‌پسندید. ما هم در این مقاله سعی می‌کنیم به شما کمک کنیم و اطلاعات کامل و دقیقی به شما بدهیم تا دقیق‌تر بتوانید منطقه دلخواه و مدنظر خود را انتخاب کنید. ما تنها مناطق را به شما معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید آسوده‌تر تصمیم بگیرید و خرید نهایی را انجام دهید. برای راحتی شما جدول زیر را قرار داده‌ایم و اقلیم آب و هوایی مناطق ویلایی اطراف تهران را با هم مقایسه کرده‌ایم تا همه چیز به سرعت و آسان قابل قیاس باشد.

نام منطقه وضعیت آب و هوای منطقه ماه‌هایی که در آن می‌توانید از استخر استفاده کنید
لواسان سرد و کوهستانی تیر و مرداد
کردان سرد و کوهستانی تیر و مرداد
دماوند سرد و کوهستانی تیر و مرداد
شهریار گرم خرداد تا شهریور
تهراندشت معتدل کوهستانی خرداد تا مهر
سهیلیه گرم خرداد تا مهر
ماهدشت ، محمدشهر ، مهرشهر گرم خرداد تا مهر
خوشنام فردیس گرم خرداد تا مهر

بهترین مکان برای خرید ویلا در اطراف تهران

بهترین مکان برای خرید ویلا در اطراف تهران باید دارای ویژگی هایی باشد که این ویژگی ها را برای شما در ادامه خواهیم گفت

 • نزدیکی به محل زندگی شما
 • آب و هوای معتدل
 • سرسبزی و طراوت
 • دسترسی سریع و آسان به جاده ها و آزادراه
 • امنیت بالا
 • منابع آب فراوان
 • ارزش سرمایه گذاری بالا

تمام موارد بالا از مزیت های خرید ویلا در سرخاب است ، سرخاب و تهراندشت از بهترین مکان ها برای خرید ویلا و سرمایه گذاری هستند ، سطح آب بالا سرسبزی این منطقه ویژگی خاصی را برای ساخت و طراحی و یا خرید یک ویلای خاص فراهم کرده است ، همچنین داشتن ویلا در ماهدشت نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی مناسب و خدمات شهری مناسب‌تر می‌توان گزینه مناسبی باشد

مناطق ویلایی شناخته شده اطراف تهران این موارد هستند:

 • کردان
 • تهراندشت
 • دماوند
 • شهریار
 • سهیلیه
 • اطراف کرج (مانند : ماهدشت ، محمدشهر ، مهرشهر ، خوشنام)

نکاتی که قبل انتخاب منطقه در مورد آن منطقه ویلایی باید بررسی کنیم:

۱- آب و هوا: کوهستانی باشه یا گرم
۲- حدود قیمت کلی ویلاهای آن منطقه
۳- وضعیت سند ویلاها
۴- وضعیت آب (دسترسی به آب برای ویلا حکم مرگ و زندگی رو دارد)
۵- فاصله از تهران
۶- سلیقه شخصی خودتان

💡 اگر این نکات رو دونه به دونه در مورد هر منطقه بررسی کنید تقریبا دستتان میاد که بهتره کدوم منطقه ویلا بخرید.

ما در ادامه نکات مهم در مورد هر منطقه رو بررسی میکنیم:

🔖 کردان: کوهستانی و سرد، قیمت بالا، سندقولنامه ای، آب سخت پیدا میشه، ۱.۵ ساعت فاصله
🔖 تهراندشت: دشت و معتدل، قیمت متوسط، سندقولنامه ای، آب عالیییی، ۱.۵ ساعت فاصله
🔖 دماوند: کوهستانی و سرد، قیمت متوسط، سند قولنامه ای، آب سخت پیدا میشه، ۱.۵ ساعت فاصله
🔖شهریار: دشت و گرم، قیمت متوسط، سند قولنامه ای، آب ضعیف، ۱.۵ ساعت فاصله
🔖 اطراف کرج : دشت و گرم، قیمت متوسط، سند قولنامه ای با جواز و بدون جواز شهرداری و جهاد کشاورزی ، آب خوب ، تقریبا 1 ساعت فاصله

نکات مهم:

فاصله از تهران برای همه تقریبا یکسان است و معیار خوبی برای سنجش و مقایسه نیست.

هیچ جا، تاکید می‌کنیم هیچ جا، مثل آب تهراندشت و سرخاب فراوان نیست. اگر آب نداشته باشید استخر و محوطه سرسبز هم نخواهیم داشت!

ما نکات اصلی و کلیدی را گفتیم. شما ببینید هوای سرد کوهستانی رو دوست دارید یا هوای گرم و استخر روباز و آفتاب گرفتن و اینا. بعد منطقه تون رو انتخاب کنید.

یک سری نکات مهم دیگه هم هستند ، مثل وضعیت جهاد‌کشاورزی در آن منطقه، این که چقدر شهرک و بافت ویلایی دارند، وضعیت بومی‌های هر منطقه و …

 

خرید یک ویلای خوب

 

از هرچیزی که بگذریم داشتن یک ویلا با داشتن حال خوب رابطه ی مستقیم دارد ، گذراندن تابستان با آفتاب مناسب در باغ و درختان میوه و استخرروباز در منطقه سرخاب چیز سختی نخواهد بود ، این منطقه سطح آب بالایی دارد.

برای شهروندان عزیز تهران و کرج و کسانی که در اطراف تهراندشت هستند بهترین مکان برای خرید ویلا همین جا است و از خوش آب و هوا ترین نقاط در استان البرز محسوب می شود ، سرخاب و به صورت کلی تر تهراندشت به خاطر داشتن آب و هوای معتدل برای خرید باغ ، زمین و ویلا مناسب ترین گزینه است ، چشم انداز های بی نظیر و منطقه ییلاقی در دشت ساوجبلاغ از ویژگی های منحصربفردی است که تنها در تهراندشت یافت می شود همچنین دسترسی های راحت به این نقطه از کرج باعث شده تا برای استراحت و سفر و تفریح های یک روزه هم مناسب باشد ، فکر کنید برای تعطیلی یک روزه آخر هفته و جمعه بخواهید مسافت طولانی را بروید و برگردید چنین مسافرت هیچگاه مقرون به صرفه نخواهد بود و هرگز تفریح خوبی هم نخواهد شد زیرا بیشتر از استراحت و ریکاوری شما در جاده های خواهید بود و این یعنی خستگی بیشتر.

رسیدن به سرخاب پس از یک رانندگی یک الی یک ونیم ساعته از تهران و رسیدن به بهشت گمشده ی ما ارزش خرید ویلا در این منطقه را دارد ، منطقه ای با باغات میوه زیاد و زمین حاصلخیز با آفتابی مناسب بهترین مکان برای خرید یک ویلا با استخر است ، لذت تفریحات آبی در آفتابی عالی !

فاصله تهران تا شهرستان‌های اطراف

فاصله تا تهران از مهم ترین عوامل انتخاب ویلا است ، خیلی از دوستانی که اطراف تهران برای خرید ویلا انتخاب می کنند می خواهند به محل زندگی یا محل کار نزدیک باشند ، از همین رو ما در لیست زیر فاصله هر یک از شهرستان‌های ییلاقی اطراف تهران قرار داده ایم تا بتوانید مقایسه را انجام دهید.

 

نام شهرستان فاصله کیلومتر زمان
تهراندشت 63 کیلومتر 1 ساعت و 10 دقیقه
لواسان 45 کیلومتر 45 دقیقه
سهیلیه 61 کیلومتر 1 ساعت و 10 دقیقه
دماوند 85 کیلومتر 1 ساعت و 35 دقیقه
ماهدشت 55 کیلومتر یک ساعت و 5 دقیقه
خوشنام 43 کیلومتر 50 دقیقه
شهریار 30 کیلومتر 40 دقیقه
کردان 62 کیلومتر یک ساعت و 15 دقیقه

افزایش قیمت زمین و ویلا

افزایش قیمت زمین و ویلاجدا از تمام نکاتی که گفتیم که همه از ویژگی های یک منطقه عالی برای خرید ویلا است ارزش سرمایه گذاری است ، همانطور که می دانید از گذشته های دور زمین و املاک باعث ثروت و راحتی بوده است و تاریخ ضامن این گفته است مانند اربابانی که وجود داشته اند و رابطه آن هم داشتن زمین های فراوان بوده است این موضوع از گذشته بیشتر صدق می کند به صورتی که همه برای خرید املاک و زمین هجوم آورده اند که از مناطق خوش آب و هوا و دشت ها عبور کنید و کمی به این دسته از شهر ها یا روستا ها دقت کنید خواهید فهمید که همه جا در حال ساخت و ساز هستند و این یعنی افزایش چشمگیر قیمت در منطقه با کمترین میزان هزینه می توانید بهترین سرمایه گذاری در تهراندشت و سرخاب را بکنید ، سرخاب دارای تمام امکانات رفاهی از جمله آب و برق و گاز و تمام نیاز های یک باغ ویلا را دارد و وجود شهرک های ویلایی زیاد و مختلف خود مصداق بارز این موضوع است ، برای راهنمایی های بیشتر و بهتر به ویلا رز مراجعه کنید و خرید بهترین ویلا در نزدیکی تهران را تجربه کنید.

صحبت پایانی

اگر قصد خرید ویلا در اطراف تهران را داشتید حتما به تهراندشت سر بزنید ، این منطقه ییلاقی که در نزدیکی آزادراه تهران هم قرار گرفته می تواند همان چیزی باشد که شما می خواهید پس حتما قبل از خرید با ما تماس بگیرید و از راهنمایی ما بهره مند شوید و قطعا بازدید از سرخاب خالی از لطف نخواهد بود اما اگر دغدغه سند و قانونی بودن ملک را دارید و همچنین آب و هوا سرسبزی برای شما حائز اهمیت است ماهدشت گزینه مناسب‌تری خواهد بود اما اگر الویت‌تان بیشتر بر روی منابع آبی و سرسبزی بیشتر است تهراندشت برای شما مناسب خواهد بود ، اگر هم فقط سند برای شما اهمیت دارد سهیلیه گزینه بهتری است.برای مطالعه و شناخت بیشتر سرخاب اینجا کلیک کنید.ویلا رز : خرید و فروش زمین و ویلا در سرخاب و تهراندشت

4 پاسخ

 1. سلام
  با قیمت حدود دو میلیارد کجا میشه ویلا خرید که رفت و آمدش به تهران هم راحت باشه؟

  1. سلام
   با این رنج قیمت میشه ویلای 400 – 500متری توی تهراندشت ، سهیلیه و ماهدشت یا شهریار خرید که جز مناطق قیمت مناسب هستند البته خب به ساخت و منطقه ای که اون ویلا داخل قرار گرفته هم داره ، دسترسی مناطق هم همگی از اتوبانه و مشکلی براشون وجود نداره غیر شهریار که بستگی داره از کجای تهران بخواین بهش برین و فعالیتی هم توی شهریار نداریم ما

 2. یکی از بهترین و آروم ترین مناطق نزدیک تهران هیو هست
  مردمانی بسیار مهربان
  امنیت 100 درصدی
  با امکانات کامل

 3. دوستان من تازگیا تو چند تا از باغات منطقه جابان دیدم به درخت ها یه سری برچسب بنفش آویزون شده که روش نوشته مشاوره کشاورزی امداد کشاورز. رو همه درخت ها نبود که بگم تبلیغاته. یه سری درخت بود که روش تیک زده بودن این درخت مثلا هرس شده و سمپاشی شده و … . کسی میدونه اینا از طرف شهرداریه یا شخصیه؟
  یا اینکه کجا باید برا این برچسب ها درخواست بدیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *