یک ویلا در سرخاب بخرید

کرج / باغ ویلا در تهراندشت / باغ ویلا در سرخاب تهراندشت / هشتگرد /

ویلا در سرخاب

همه ی ما گاها از زندگی در شهر خسته می شویم و نیاز داریم تا به دل طبیعت برویم ولی با زندگی و مشغله ای که داریم نمی توانیم این کار را بکنیم ، از جهت داشتن یک ویلا در لابلای درختان بند و چندین ساله در شهرستان ساوجبلاغ و همچنین خوش آب و هواترین منطقه در ساوجبلاغ که بهشت ساوجبلاغ نیز مشهور است یک نیاز است .

امکانات این ویلا

دارای 700 متر زمین و 120 متر بنای دو خواب ( یک خواب مستر)

استخر تابستانی روباز با تصفیه خانه آب به همراه آب کشاورزی

محوطه کاری شده به علاوه درختان مثمر

کنتور برق

شومینه

و…

چرا در سرخاب ویلا بخریم؟

سرخاب را بهتر بشناسیم

بنظرم همین قدر کافی است که به سرخاب نگین تهراندشت می گویند ، تهراندشتی که خود به بهشت ساوجبلاغ هشتگرد معروف است ، روستایی با منابع آبی و آفتاب مناسب در اکثر مواقع سال که اینجا را قادر ساخته تا تقریبا در 6 ماه از سال بتوان از استخر های روباز استفاده کرد .

 

چرا باید در سرخاب ویلا بخریم ؟

علاوه بر اینکه شما با خرید ویلا در سرخاب از آب و هوای خوبی بهره می برید نظر سرمایه گذاری و افزایش قیمت نیز استفاده خواهید کرد ، افزایش ساخت و ساز در این منطقه باعث شده تا همه روزه املاک های موجود در این منطقه روبه افزایش باشد . شاید روزی در این منطقه جایی برای ساختن ویلا نباشد ، پس همین امروز با ویلا رز تماس بگیرید .

کمی بشتر درباره ویلا

این ویلا در بهترین موقعیت ممکن در منطقه تهراندشت واقع شده است. پیش از رسیدن به سرخاب، در یکی از فرعی ها به این ویلا خواهید رسید که فاصله 50 متر با جاده سرسبز سرخاب دارد. اگر به دنبال خرید ویلا در حومه شهر تهران هستید، به طور جد به شما پیشنهاد می کنیم به منطقه سرخاب سری بزنید و از این ویلا بازدید نمایید.

به محض وارد شدن به این ویلای 700 متری با بهشتی سرسبز روبرو خواهید شد. درختان میوه، بید مجنون و …، در دو طرف محوطه ورودی قرار گرفته اند. پس از گذر این ورودی وارد محوطه ساختمان ویلا خواهید شد. ساختمانی با معماری متفاوت. استخر روباز بزرگ روبروی ساختمان قرار گرفته است که در تصاویر مشخص است.

0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )

مرتبط نوشته ها

نوشته‌ی بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویلا زیر قیمت فروش فوری