معرفی مناطق ارزان قیمت تهراندشت برای خرید زمین و ویلا

مناطق ارزان قیمت تهراندشت

دسترسی سریع به عناوین

فهرست مطالب
1/5 - (1 امتیاز)

مناطق ارزان قیمت تهراندشت

تهراندشت دارای مناطق مختلفی است که از نظر رتبه بندی و امکانات در رده‌های مختلفی قرار می گیرد ، از ابتدا تا انتهای تهراندشت تفاوت زمانی کمتر از 20 دقیقه است ، اما از نظر قیمت تفاوت بسیاری با یکدیگر دارند ، برای مثال کمترین قیمت زمین در تهراندشت مربوط به روستا‌های رضاآباد ، قنبرآباد ، قره‌قباد ، حسین‌آباد و زکی‌آباد باشد است که در پایین‌ترین نقطه تهراندشت قرار گرفته و از نظر سرسبزی ، دسترسی ، امکانات و قدرت نقد شوندگی ضعیف‌تر هستند ، البته با همه این تفاسیر این مناطق مشتری‌های خود را دارند.

ویلای ارزان در تهراندشت

انتخاب درست برای خرید ملک در تهراندشت

همین ابتدا بگویم که تقریبا کل منطقه تهراندشت سرسبز است ، اما هر چقدر به سمت جنوب حرکت کنید از این سرسبزی کاسته می شود و هر کجای تهراندشت باغچه یا ویلا بخرید، یه سرمایه گذاری مطمئن به حساب میاد . ولی مثب هر منطقه دیگه در هر کجای دنیا تهراندشت هم روستا‌ها و مناطق ضعیف داره که به صورت کلی گفتیم ، البته اسم بردن این روستا دلیل نمیشه که مثلا صد در صد بدتر از مثلا آران باشند ، شاید در رضاآباد یک خیابان گرون‌تر از آران یا نمکلان باشه ، و ما به صورت کلی این مناطق ارزان را عنوان کردیم.

خب برویم سراغ بهترین‌های تهراندشت

در بدو ورود به تهراندشت اولین مناطقی که باهاشون برخورد میکنید ، سرخاب، سعیدآباد و اسماعیل آباد هستند که جز برترین‌ها هستند.

⁦⁩از نظر قدرت لوکیشن، سرسبزی، آب، رونق خرید و فروش، تعداد ویلا و‌ شهرک های ویلایی و کیفیت، این سه منطقه یعنی سرخاب، سعیدآباد و اسماعیل آباد یه سر و گردن از بقیه مناطق بالاتر هستند. و مناطق ضعیف هم رضاآباد ، قنبرآباد ، قره‌قباد ، حسین‌آباد و زکی‌آباد هستند و مابقی مثل آران و نمکلان متوسط هستند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت زمین در منطقه تهراندشت

شرایط اقتصادی: شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر قیمت زمین است. در دوره‌های رونق اقتصادی، تقاضا برای خرید زمین افزایش می‌یابد و به تبع آن، قیمت‌ها نیز بالا می‌رود. در مقابل، در دوره‌های رکود اقتصادی، تقاضا برای خرید زمین کاهش می‌یابد و قیمت‌ها نیز افت می‌کنند.
سیاست‌های دولتی: سیاست‌های دولتی در زمینه مسکن و شهرسازی نیز می‌توانند بر قیمت زمین تاثیر بگذارند. به عنوان مثال، احداث مترو یا سایر خطوط حمل و نقل عمومی در یک منطقه، می‌تواند باعث افزایش تقاضا برای زمین در آن منطقه و به تبع آن، افزایش قیمت‌ها شود.

عوامل روانی: عوامل روانی مانند جو روانی حاکم بر بازار، شایعات و اخبار مربوط به قیمت مسکن و زمین و … نیز می‌توانند تا حدی بر قیمت‌ها تاثیر بگذارند.

علاوه بر موارد فوق، عوامل دیگری نیز می‌توانند بر قیمت زمین در تهراندشت اثر بگذارند، از جمله:

  • نزدیکی به مراکز آموزشی و درمانی
  • دسترسی به فضای سبز و پارک‌ها
  • امنیت محله
  • وجود مراکز خرید و تجاری
  • میزان آلودگی هوا و صوتی
  • نمای ظاهری زمین و چشم‌انداز آن
  • سابقه مالکیت و تعداد نقل و انتقالات

نکته: قیمت زمین در تهراندشت ، به طور مداوم در حال نوسان است و تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد. بهتر است برای استعلام قیمت با ویلا رز تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *