خرید ویلا با استخر سرپوشیده سرخاب هشتگرد

کرج / باغ ویلا در تهراندشت / باغ ویلا در سرخاب تهراندشت / هشتگرد /

خرید ویلا با استخر سرپوشیده

اگر می خواهید در فلص سرد زمستان  و پاییز در استخر شنا کنید ما این ویلا را به شما پیشنهاد می دهیم ، علاوه بر استخر سرپوشیده به 3 اتاق خواب که از سه اتاق دو اتاق مستر است ، ورودی استخر از محوطه زیبای بیرونی و داخل ، حیاط سرسبز با درختان مثمر چندین ساله و محوطه کاری شده همراه با نگهبانی شهرکی 24 ساعته با هزینه های بسیار پایین .

معماری نوین و مدرن با متراژی 1000 متری و 280 متر بنا این ویلا را به ویلایی خاص در منطقه سرخاب مبدل کرده است .

این ویلا در خیابان شهرکی با نگهبانی 24 ساعته قرار گرفته ، شهرک های این ناحیه اغلب به این صورت است که چند ویلا در یک خیابان کنار هم قرار گرفته و چند نگهبان به صورت شیفتی از آنها مراقبت می کنند که این خود باعث کاهش هزینه ها و تقسیم حقوق نگهبانان با صاحبان ویلا می گردد .

مزایای ویلا با استخر سرپوشیده

استخر سرپوشیده این امکان را می دهد تا از آن در تمام فصول سال قابل استفاده و بهره وری باشد که این امکان در استخر های روباز وجود ندارد ، همچنین ساخت این استخر به صورتی است که می توان از محیط بیرون و آفتاب نیز استفاده شود و عملا هم به عنوان استخر روباز و هم سرپوشیده از آن استفاده کرد .

طبعیت سرخاب

البته خوب است بدانید منطقه کردان که شهرت زیادی به باغات و ویلاهای خود دارد نیز در شهرستان ساوجلاغ و منطقه شمالی آن واقع شده است و این موضوع یکی از دلایلی است که تهراندشت را با نام کردان جنوبی یا تهراندشت کردان می شناسند.

برای شناخت بیشتر سرخاب مطلب زیر را بخوانید

چرا در سرخاب ویلا بخریم؟

به لحاظ تاریخی، قدمت ساوجبلاغ و تهراندشت را هم قدمت تمدن بشریت می دانند. چرا که در این منطقه تپه هایی باستانی وجود دارد که جکایت از تاریخ دور و دراز این منطقه دارد. وجود آب فراوان و طبیعت سرسبز، دلیل اصلی حضور انسان از دیرباز در این منطقه بوده است.

رودخانه کردان از سرخاب می گذرد

نکته دیگر آنکه رودخانه کردان از منطقه تهراندشت عبور می کند. هر چند در حال حاضر این رودخانه فصلی است اما اتصال میان دو منطقه بوسیله رودخانه تامین می شود.

از بحث تاریخ و طبیهت تهراندشت که بگذریم، اکر هدف شما خرید زمین، باغ و ویلا در این منطقه است، باید بدانید که منطقه درستی را مد نظر قرار داده اید. چرا که در این منطقه باغات فراوانی وجود دارد که در حال تبدیل شدن به شهرک های ویلایی هستند. شهرک هایی که ساکنین آن عمدتا تهرانی و کرجی هستند و برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته و فرار از شلوغی زندگی شهری و روزمرگی های آن، به طبیعت زیبا و سرسبز این منطقه پناه می آورند.

 

0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )

مرتبط نوشته ها

نوشته‌ی بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویلا زیر قیمت فروش فوری