خرید ویلا سند دار 600 متری خیابان چناران تهراندشت کد 272

باغ ویلا در تهراندشت /

خرید ویلا سند دار 600 متری کد 272 واقع در تهراندشت، خیابان چناران (یکی از بهترین خیابان‌های تهراندشت) با امکانات رفاهی خوب ، ملک جز دسته ویلاهای خوب و در یک خیابان ویلایی که جز تاپ لوکیشن تهراندشت است قرار گرفته است یعنی بهترین منطقه تهراندشت هستند ، این ویلای سند دار با زیربنا و ساخت 125 متری دارای یک استخر روباز به همراه تصفیه خانه است که در یک حیاط زیبای محوطه کاری شده منظره بسیار زیبایی را ایجاد کرده است ، تصاویر این ویلا را می‌تواند در انتها مشاهده کنید.

🔖متراژ : ۶۰۰ مترمربع

🔖زیربنا: ۱۲۵ متر

🔖تعداد اتاق خواب : دو خواب

🔖وضعیت استخر: روباز به همراه تصفیه خانه

🔖محوطه کاری

💎💎 سایر امکانات: آب، برق، گاز همگی کنتور قانونی

💎💎💎 سند تکبرگ (به نام شما در دفترخانه)

💡دزدگیر و‌‌ دوربین

قیمت: ۴.۸ میلیارد (قیمت اعلامی مالک در تاریخ ۹۹/۱۰/۱۷)

💡💡ویلای کد ۱۷۲ تمامی آنچه شما از یک ویلا در نظر دارید را داراست:
لوکیشن فوق العاده قوی
سند تکبرگ
آب برق گاز
قیمت عالی
اگر قصد خرید ویلا در تهراندشت را دارید، این ویلا را از دست ندهید.

09129212308

اگر در منطقه تهراندشت رفت و آمد داشته باشید حتما اسم خیابان‌های چناران غربی و شرقی رو شنیدید ، در کل اسم‌هایی مثل تهران ویلا، شهرک کارینا و خیابان چناران در منطقه تهراندشت سرشناس هستند.

توی هر شهری و منطقه‌ای، یک سری مناطق هستند که به عنوان تاپ لوکیشن شناخته می‌شوند. مثلا اگر بخواهیم تهران را مثال بزنید از الهیه و زعفرانیه و شهرک غرب و … به عنوان تاپ لوکیشن یاد می‌شود، در منطقه تهراندشت هم مناطقی که اشاره شد، مناطق تاپ هستند که برای خرید ویلا اطراف تهران مناسب هستند.

معنای تاپ لوکیشن چیه؟

در منطقه تهراندشت، وقتی می‌گوییم یک منطقه لوکیشن خوبی دارد یعنی خیابان قشنگی دارد، در آن ویلاهای خیلی خوبی ساخته شده است و از طرف دیگه از نظر امکانات و سندیت و … مشکل خاصی وجود ندارد.

خیابان چناران به لحاظ قشنگی یکی از بی‌نظیرترین خیابان‌های کل تهراندشت هست. هم خیابان چناران شرقی و هم غربی، جفتشون یک حالت کوچه باغ دارند، پر از درخت‌های چنار هستند و دو طرف خیابان‌ها، پر از ویلاهای گرون قیمت و همینطور شهرک های ویلایی لوکس است.

این خیابان‌ها به‌قدری قشنگ‌اند که واقعا اگه بیاید و ببینید، دلتان نمیاد خارج شید. فکر کنید وسط یه کوچه باغ پهن و پردرخت، دو طرف ویلاهای شیک و قشنگ و …

به لحاظ قیمتی هم مشخصا این خیابان‌هایی که برند هستند و اسم در‌کرده‌اند، یه مقدار از سایر مناطق گران‌تر هستند همین موضوع سبب میشود یک مقدار ساکنین منطقه تفکیک بشوند.

از نظر امکانات هم خوب است که بدانید که تمامی ویلاهای چناران شرقی و غربی آب، برق و گاز قانونی و کنتور دارن (البته اکثرا)

اگه بخواهیم باهاتون صادق باشیم، باید بگوییم که چناران شرقی یک مقدار سطحش از چناران غربی بالاتره و‌ قیمت زمین و ویلاهاشم یکم بالاتر.

⁦⁩به لحاظ سند هم بیشتر زمین‌ها سند تکبرگ هستند و یک سری از ویلاها، حتی سند تکبرگ عرصه و اعیان دارن. (در‌ پاسخ به دوستانی که کامنت میذارن تو تهراندشت همه چیز غیر قانونیه!)

ویدئو ویلا سند دار 600 متری خیابان چناران تهراندشت کد 272

0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )

مرتبط نوشته ها

نوشته‌ی بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویلا زیر قیمت فروش فوری