معرفی خیابان چناران (شرقی و غربی) نمکلان تهراندشت

خیابان چناران تهراندشت

دسترسی سریع به عناوین

فهرست مطالب
3/5 - (2 امتیاز)

خیابان چناران تهراندشت

خیابان چناران جز اراضی روستای نمکلان در بخش مرکزی شهرستان ساوجبلاغ است که خیلی‌ها چون به سرخاب چسبیده است فکر می‌کند خیابان چناران شرقی و غربی در سرخاب است ، دلیل انتخاب این نام برای این خیابان وجود درختان چنار فراوان در هر دو طرف این خیابان عریض است ، که می‌توانید در تصاویر مشاهده کنید :

خیابان چناران تهراندشت

اگر در منطقه تهراندشت رفت و آمد داشته باشید حتما اسم خیابان‌های چناران غربی و شرقی رو شنیدید ، در کل اسم‌هایی مثل تهران ویلا، شهرک کارینا و خیابان چناران در منطقه تهراندشت سرشناس هستند.

توی هر شهری و منطقه‌ای، یک سری مناطق هستند که به عنوان تاپ لوکیشن شناخته می‌شوند. مثلا اگر بخواهیم تهران را مثال بزنید از الهیه و زعفرانیه و شهرک غرب و … به عنوان تاپ لوکیشن یاد می‌شود، در منطقه تهراندشت هم مناطقی که اشاره شد، مناطق تاپ هستند که برای خرید ویلا اطراف تهران مناسب هستند.

نقشه و مکان خیابان چناران در نمکلان

با استفاده از نقشه قرار داده شده در زیر می‌توانید از مسیریابی خیابان چناران استفاده کنید که در ابتدای جاده روستای نمکلان قرارگرفته است.

معنای تاپ لوکیشن چیه؟

در منطقه تهراندشت، وقتی می‌گوییم یک منطقه لوکیشن خوبی دارد یعنی خیابان قشنگی دارد، در آن ویلاهای خیلی خوبی ساخته شده است و از طرف دیگه از نظر امکانات و سندیت و … مشکل خاصی وجود ندارد و خیابان چناران نمکلان یا سرخاب از همین دسته خیابان‌ها است.

خرید ویلا در نمکلان

قشنگی‌های خیابان چناران

خیابان چناران به لحاظ قشنگی یکی از بی‌نظیرترین خیابان‌های کل تهراندشت هست. هم خیابان چناران شرقی و هم غربی، جفتشون یک حالت کوچه باغ دارند، پر از درخت‌های چنار هستند و دو طرف خیابان‌ها، پر از ویلاهای گرون قیمت و همینطور شهرک های ویلایی لوکس است.

این خیابان‌ها به‌قدری قشنگ‌اند که واقعا اگه بیاید و ببینید، دلتان نمیاد خارج شید. فکر کنید وسط یه کوچه باغ پهن و پردرخت، دو طرف ویلاهای شیک و قشنگ و …

خیابان چناران تهراندشت

امکانات و ویژگی ها

به لحاظ قیمتی هم مشخصا این خیابان‌هایی که برند هستند و اسم در‌کرده‌اند، یه مقدار از سایر مناطق گران‌تر هستند همین موضوع سبب میشود یک مقدار ساکنین منطقه تفکیک بشوند.

از نظر امکانات هم خوب است که بدانید که تمامی ویلاهای چناران شرقی و غربی آب، برق و گاز قانونی و کنتور دارن (البته اکثرا)

اگه بخواهیم باهاتون صادق باشیم، باید بگوییم که چناران شرقی یک مقدار سطحش از چناران غربی بالاتره و‌ قیمت زمین و ویلاهاشم یکم بالاتر.

خیابان چناران نمکلان در پاییز
خیابان چناران نمکلان در پاییز

⁦⁩به لحاظ سند هم بیشتر زمین‌ها سند تکبرگ هستند و یک سری از ویلاها، حتی سند تکبرگ عرصه و اعیان دارن. (در‌ پاسخ به دوستانی که کامنت میذارن تو تهراندشت همه چیز غیر قانونیه!)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *