اجرای طرح هادی در روستاهای کرج از جمله ساوجبلاغ و تهراندشت

معرفی روستای سنج

دسترسی سریع به عناوین

فهرست مطالب
به این مطلب امتیاز دهید

طرح هادی در روستاهای کرج از جمله ساوجبلاغ و تهراندشت

معاون توسعه و عمران روستایی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز اعلام کرد: ساکنان ۵۸ روستای تابعه این استان از جمله ساوجبلاغ و تهراندشت سال گذشته با صرف اعتباری بالغ بر ۵۸۰ میلیارد ریال از مزایای طرح هادی برخوردار شدند.

آمین کتابی نژادیان به خبرنگار ایرنا گفت: در اجرای این طرح، عملیات آسفالت، سنگفرش و جدولگذاری در معابر این روستاها انجام شد. ضمن آنکه امسال نیز بازنگری طرح هادی در ۳۲ روستای استان در دست اقدام است.

وی ادامه داد: بیش از ۶۰۰ پروژه عمرانی طی ۲ سال گذشته در زمینه آسفالت، ساخت دیوار حائل رودخانه و سایر نیازها در ۲۱۱ روستای استان البرز اجرا شده است.

معاون توسعه و عمران روستایی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز گفت: این استان دارای ۲۶۲ روستای بالای ۲۰ است که ۲۵۰ روستای آنها قابلیت اجرای طرح هادی را دارند.

ویلای لاکچری در سرخاب خیابان مظفر

وی بیان کرد: تاکنون در مجموع طرح هادی در ۲۴۷ روستای تابعه استان البرز اجرا شده است.

معاون توسعه و عمران روستایی اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز گفت: از بدو تشکیل استان البرز (سال ۸۹) تاکنون حدود ۵۲۹ هکتار زمین برای ساخت مسکن روستائیان در ۴۶ روستای استان تملک و به یک هزار و ۲۴۳ خانوار زمین واگذارشده است.

بهترین جای کردان کجاست ؟

کتابی نژادیان اظهار کرد: اکنون تسهیلات لازم با بهره‌پنج درصد برای ساخت و مقاوم‌سازی منازل در اختیار روستائیان استان قرار می‌گیرد.

اگر زمین چسب بافت داشتید امکان آمدن داخل بافت برای شما وجود داشته است که می توانید از بنیاد مسکن یا دهیاری استعلام آن را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *