پیشک ماهدشت کجاست ؟ منطقه‌ای مناسب برای سرمایه گذاری

پیشک ماهدشت کجاست ؟

دسترسی سریع به عناوین

فهرست مطالب
به این مطلب امتیاز دهید

پیشک ماهدشت

پیشک نام منطقه‌ای است در ماهدشت که از جنوب به شهر ماهدشت از شمال به اسماعیل آباد (شور قلعه) منتهی می شودشود همچنین از شرق به جاده ماهدشت – مهرشهر یا بلوار کشاورز (شهید سلیمانی) متصل است ، منطقه پیشک به چهار قسمت تقسیم می‌شود که با همین نام شناخته می‌شود ، پیشک یک ، پیشک دو ، پیشک سه و پیشک چهار . این منطقه از بلوار بسیج شروع شده و تا خیابان سوم سرداران ادامه می‌یابد ، البته میان پیشک 4 و پیشک 3 شهرک مسکونی فرهنگیان قرار گرفته است ، و می‌توان از خیابان‌های بلوار بسیج ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان حافظ ، خیابان دانشگاه ، فضیلت ، خیابان نصر ، خیابان قائم به منطقه پیشک در ماهدشت رفت.

اگر می‌خواهید بیشتر با ماهدشت آشنا شوید مقاله زیر را بخوانید :

ماهدشت کجاست ؟

ماهدشت از تاریخ‌های بسیار دور مورد توجه بوده است چه به لحاظ آب و هوایی و تفریحی و چه از نظر اقتصادی و سرمایه‌گذاری منطقه‌ای بسیار مستعد است و وجود شهرک صنعتی و خانه ملکه مادر شاه (تاج الملوک) همسر رضاشاه گواه این موضوع است . منطقه پیشک نیز از مناطق خوش آب و هوا ماهدشت است که دارای باغ‌های میوه فراوانی است ، که آب کشاورزی آن از طریق رودخانه کرج تامین می‌شود و گاهی نیز از طریق چاه آب ، این موارد باعث شده تا پیشک منطقه‌ای مناسب برای خرید و فروش و سرمایه گذاری باشد ، که در اطراف تهران قرار گرفته است .

همچنین می‌توانید فایل‌های ویلا و زمین را در لینک زیر ببینید :

خرید ویلا در ماهدشت کرج

یک باغچه در پیشک
یک باغچه در پیشک

امکانات پیشک

زمین‌های پیشک دارای کاربری کشاورزی هستند و اغلب فقط می‌توانید 1 متر دیوار و مابقی را فنس بکشید و تا 20 متر سازه داشته باشید ، برق این منطقه مصرفی بوده و آب آن بصورت سهمیه است .

منطقه پیشک
منطقه پیشک

نقشه پیشک ماهدشت

تصویر زیر حدود منطقه پیشک ماهدشت را نشان می‌دهد.

 

پیشک ماهدشت کجاست ؟
پیشک ماهدشت کجاست ؟
نقشه پیشک ماهدشت
نقشه پیشک ماهدشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *