قاسم‌آباد آقا تهراندشت هشتگرد کجاست ؟

قاسم‌آباد آقا کجاست ؟

دسترسی سریع به عناوین

فهرست مطالب
به این مطلب امتیاز دهید

قاسم‌آباد آقا کجاست ؟

قاسم آباد آقا یکی از روستاهای دهستان سعیدآباد در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز است که در 75 کیلومتری غرب تهران است ، این روستا بیشتر با باغ‌های میوه ، آرامگاه امامزاده جواد و ویلاهایش شناخته می شود که در محدوده تهراندشت قرار دارد ، دارای جمعیتی بالغ بر 5000 نفر است و آب و هوایی معتدل دارد و نیز همسایه شرقی سرخاب است.

مراکز دیدنی و تفریحی قاسم‌آباد آقا

اغلب کسانی که قصد به سفر به قاسم آباد آقا را دارند برای مقاصد تجاری و تفریحی دارند ، و برای گذران تعطیلات آخر هفته و یا خرید و فروش و سرمایه گذاری به قاسم آباد آقا می آیند ولی از مراکز مهم و دیدنی آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • رودخانه فصلی کردان
  • آستان امامزاده جواد
  • خیابان‌های آسمان قاسم آباد آقا

نقشه و لوکیشن قاسم آباد آقا تهراندشت

اگر قصد آمدن به قاسم آباد آقا را دارید می توانید از نقشه زیر برای مسیریابی استفاده کنید ، همچنین روستای قاسم آباد آقا تهراندشت از شمال به اتوبان تهران – کرج و سرخاب ، از شرق به عباس‌آباد بزرگ و لشگرآباد ، از غرب به سرخاب و از جنوب به آران متصل است .

فاصله قاسم‌آباد آقا تا ابتدای جاده قدیم کرج هشتگرد هم تقریبا 7 کیلومتر است .

کشورایران
استانالبرز
شهرستانساوجبلاغ
منطقهتهراندشت
دهستانسعیدآباد
جمعیت5000 نفر
زبانفارسی و ترکی
اب و هوامعتدل
توپوگرافیدشت ییلاقی حاصلخیز
وضعیت امکاناتعالی

گالری تصاویر قاسم آباد آقا​

تصاویری که در زیر مشاهده می کنید ، مجموعه ای است که توسط ویلا رز از مناطق مختلف قاسم آباد آقا گرفته شده است تا بیشتر با این روستا آشنا شوید.

جدیدترین ویلاهای قاسم اباد اقا

ویلاهای زیر آخرین و جدید ویلاهایی هستند که در قاسم اباد آقا در سایت ویلا رز ثبت شده اند و برای مشاهده فایل‌های بیشتر می توانید به صفحه زیر بروید :

خرید ویلا در قاسم آباد آقا

با مشاهده فایل‌های بالا می توان قیمت تقریبی زمین و ویلا در روستای قاسم آباد آقا را بدانید و حدود قیمت آن را در دست داشته باشید.

وضعیت جغرافیایی و آب و هوای قاسم آباد آقا

به صورت کلی تمام بخش‌های شهرستان ساوجبلاغ و به ویژه تهراندشت دارای آب و هوایی خوب و معتدلی هستند که قاسم آباد آقا جز برترین های ان است و با داشتن خیابان‌های ویلایی همچون آسمان همه چیز برای آن تکمیل شده است ، قاسم آباد اقا از نظر سرسبزی و باغات میوه به دست کمی از سرخاب و سعیدآباد ندارد ، همانطور که در بخش تصاویر مشاهده می کنید این منطقه بسیار سرسبز و باطراوت است .

وضعیت باغ‌های قاسم‌آباد آقا

وقتی از سرخاب به سمت قاسم آباد آقا حرکت کنید به خوبی می توانید باغ ها و درختان سرسبز منطقه را مشاهده کنید ، قاسم آباد پر است از باغ‌های میوه هلو ، شلیل ، زردآلو ، آلو و زمین‌های کشاورزی صیفی‌جات اعم از کاهو ، خیار ، گوجه و… که همه این ها نشان دهنده آب و هوای خوب و خاک حاصلخیز است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *